Letné dopoludnia v múzeu pre deti

Letné dopoludnia v múzeu ponúkajú deťom možnosť užiť si počas celého týždňa veľa zábavy a dobrodružstva na ceste spoznávania histórie či umenia. Deti získajú množstvo poznatkov o histórii múzea a jeho exponátoch prostredníctvom hravých interaktívnych prehliadok. Urobia si umeleckú dielňu, kde budú tvoriť vlastné diela inšpirované zbierkami múzea. Zažijú vedecké experimenty a aktivity, pri ktorých sa dozvedia viac o vede a vedcoch. Užijú si aj vonkajšie aktivity, pričom budú objavovať architektúru nášho krásneho mesta.

Jednoducho, čaká ich výlet plný zábavy, dobrodružstva a skúmania s múzejným edukátorom.

Deti sa budú vždy stretávať od 7:45, začíname od 8.00 končíme o 12.00 v Záhorskom múzeu v Skalici.

Bude zabezpečená malá desiata, pitný režim.

Cena 25 €/týždeň.

Pozor, kapacita je obmedzená!

Viac informácií na : sona.spacilova@zahorskemuzeum.sk

Predchádzajúci článokSecesný ateliér